Blog | SolarVenti - Teplovzdušné solární panely
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat +420 725 136 051 info@solarventi.cz

Aktuality

Chraňte své zdraví proti plísním

Nenechte si zkazit radost z nových oken! Pokud se vám po namontování začne v chladnějších měsících na oknech objevovat rosení, na nic nečekejte a zabraňte plísním v jejich růstu. Život s plísněmi totiž může zanechat následky na vašem zdraví.

Číst více

Vylepšení panelu Comfort - nový regulátor S-Control

Novinka na podzim letošního roku 2019. Dalším vylepšením panelu Comfort je nový regulátor S-Control.

Číst více

Jak zazimovat chatu

Podzim už je v plném proudu, úroda pomalu sklizena. Nastává tedy čas, kdy je třeba pomalu začít myslet na zazimování svých chat a chalup. Vypustit vodu, aby nezamrzla, vypnout elektřinu, aby se zbytečně neplatilo za spotřebu v naší nepřítomnosti a nějak zajistit, aby nám vše přes zimu nezvlhlo, nezatuchlo a nezplesnivělo.

Číst více

Plíseň v domácnosti

Hledáte efektivního pomocníka na trvalé odstranění plísní a vlhkosti v bytě, domě či sklepě? Efektivní řešení se nabízí buď pomocí lokální rekuperační jednotky či teplovzdušného solárního panelu a někdy dokonce i jako kombinace obou. Záleží, kde Vás vlhkost trápí a co je konkrétní příčinou vzniku plísně či vlhkého zdiva.

Číst více

Rozdíl mezi SolarVenti Slimline a Comfort

Teplovzdušné solární kolektory SolarVenti, určené na větrání, odvlhčování, přitápění a odstraňování plísní na zdi, jsou nabízené ve 2 řadách, tedy SolarVenti Slimline a SolarVenti Comfort. Jaký je mezi nimi rozdíl? Především ve způsobu napájení ventilátoru a výbavě panelu, funkce však zůstává stejná.

Číst více

Nový model přívodního talířového ventilu se servopohonem - Model 125-S-65

Tento nový typ talířového ventilu s servopohonem je unikátním v tom, že nepotřebuje žadný jiný zdroj energie než tu ze solárního článku, který je zabudovaný v kolektorech SolarVenti SlimLine a MidLine.

Číst více