Ocenění pro SolarVenti jsou důležitá. Naše systémy fungují | SolarVenti.cz
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat +420 725 136 051 info@solarventi.cz

Ocenění pro SolarVenti

„Miljø- og Energipris 2010”
(Cena životního prostředí a energetiky 2010)

Při konferenci ”Politická debata o energii” v Christianborgu (sídlo parlamentu) převzalo vedení SolarVenti nejen prestižní ocenění, ale obdrželo i pochvalu za produkty a nasazení, s jakým produkty vyvíjí a prezentuje dál.

Cenu – sošku od Kjelda Moseholma – zástupcům předali dánská ministryně životního prostředí Lykke Friis společně se zástupcem Národního odboru řemesel a průmyslu (DS Håndværk og Industri) Hennigem Nielsenem 6.října 2010.

Toto ocenění se uděluje podnikům, které vyvinuly produkt nebo proces, který pomáhá společnosti s lepšímvyužitím přírodní energie a tím i méně zatěžuje životní prostředí. Ministryně při předávání ceny ve svém proslovu důrazně zmínila, jak je důležité, aby firmy jako SolarVenti dále vyvíjely a zlepšovaly své produkty.

Ocenění pro SolarVenti

Nahoře vlevo:Diplom pro SolarVenti za cenu životního prostředí a energetiky 2010
Dole vlevo:
Bronzová soška od Kjelda Moseholma znázorňuje 3 pracující kováře

Nahoře vpravo:Dánská ministryně životního prostředí Lykke Friis, Hans Jørgen  Christensen, SolarVenti a Henning Nielsen z Národního odboru řemesel a průmyslu
Dole vpravo:Účastníci konference ”Politická debata o energii” v Christianborgu

Ve své děkovné řeči Hans Jørgen Christensen ujistil ministryni, že produkty SolarVenti nebudou potřebovat žádnou státní podporu.

"Lidé si kupují SolarVenti, aby jim pomohlo v boji s vlhkostí v domech, chatách a chalupách. Zároveň jim pomáhá ušetřit na účtech za teplo a usnadňuje údržbu sezónních rekreačních objektů."

Hans Jørgen Christensen také nabádal politiky k vytvoření norem pro kvalitu teplovzdušných solárních panelů a případnou certifikaci, dle které by se měli řídit všichni producenti těchto produktů. Tím by se zabránilo přehlcení trhu produkty, které nedosahují požadované kvality.

"Náš podnik bohužel nemá potřebné prostředky na to, aby toto zajistil sám. Neseriózní produkty pak mohou poškodit pozitivní vnímání kladného efektu vzdušných solárních panelů, které SolarVenti dlouhou dobusamo budovalo. Konkurenti jsou samozřejmě potřeba, ale konkurence by měla být férová," zakončil svou řeč Hans Jørgen Christensen.

Více o společnosti SolarVenti A/S

Hans Jørgen Christensen

Hans Jørgen Christensen, ředitel SolarVenti A/S


Máte dotazy? Rádi Vám poradíme