O firmě SolarVenti A/S z Dánska | SolarVenti.cz
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat +420 725 136 051 info@solarventi.cz

O firmě SolarVenti A/S z Dánska

SolarVenti A/S v Dánsku je malá, ale efektivní firma zabývající se výrobou a prodejem teplovzdušných panelů SolarVenti. Sídlí v Thorsø v Dánsku a zaměstnává pouhých 22 zaměstnanců na plný úvazek.

Společnost prodává, vylepšuje, projektuje a montuje solární produkty.

SolarVenti A/S spolupracuje se svými obchodními partnery a vyváží své výrobky již do 24 zemí po celém světě.

Výrobní linka SolarVenti Výrobní zařízení na SolarVenti

Systematický vývoj a testování výrobků SolarVenti začalo naplno v roce 2001.

Firma SolarVenti A/S chtěla sama zrealizovat svůj nápad ohledně výroby a prodeje efektivního vzdušného solárního panelu, který by byl poháněn výhradně sluncem, tedy bez připojení na elektrickou síť.

S novým ”SolarVenti” se jim podařilo vývojem produktu dosáhnout kromě jiných výhod i umístění proudvyrábějící solární buňky uvnitř solárního panelu.

Na svou technologii si zajistili patent mimo jiné i v Číně, Japonsku, Austrálii a Evropě.

Nejvíce zákazníků SolarVenti jsou majitelé chat a chatových objektů. Pro ně je využití SolarVenti asi nejpřínosnější, protože typickou potřebou těchto majitelů je zajistit svůj objekt mimo sezónu i proti vlhkosti.

Kromě toho je velmi příjemné se na začátku sezóny vrátit do suché a čerstvě provětrané chaty. Bonusem je však i příspěvek na teplo díky bezplatnému temperování pomocí panelu.

SolarAir s.r.o. - výhradní zastoupení pro ČR a SK

Společnost SolarAir s.r.o. byla založena v říjnu 2009 a zabývá se výhradně distribucí, prodejem a montáží produktů SolarVenti. Hlavním cílem je poskytnout našim zákazníkům uspokojivý servis a doporučit jim vhodné zařízení k odstranění jejich problému.

Majitelé společnosti – Steffen Bräuner a Radka Nováková – ovládají oba mimo jiné dánštinu, což zajišťuje bezproblémovou komunikaci se SolarVenti A/S v Dánsku.

Distribuční síť prodejců po celé České republice se postupně rozvíjí a již nyní můžete ve většině krajů najít svého zástupce.

SolarAir s.r.o., Svitavy, Červenec 2010


Máte dotazy? Rádi Vám poradíme