Skoncujte s vlhkostí v domě snadno, navždy a bez chemie! SolarVenti má řešení | SolarVenti.cz
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat +420 725 136 051 info@solarventi.cz

Skoncujte s vlhkostí v domě snadno, navždy a bez chemie!

Jste majiteli staršího domu či chalupy? Trápí vás vlhkost v domě, zatuchlina nebo vysoké účty za vytápění? Možná jste už starší dům dokonce zrekonstruovali – vyměnili okna a zateplili jej. Vše stálo jistě mnoho starostí i nemalé peníze, které jste investovali s vidinou, že se vám vrátí v uspořených energiích. Přesto je dům stále vlhký a špatně se vytápí? Za to může právě vlhkost, která z budovy nezmizela. Snížit hodnotu na ukazateli vlhkoměru vám pomůže systém SolarVenti, a to bez nutnosti větrat okny otevřenými dokořán.

Chalupy, které nelze větrat, a staré domy opravené moderními technologiemi „nemohou dýchat“. Do domů neproudí čerstvý vzduch a vlhkost z běžného provozu i ta za léta „natažená“ do zdí spolu s vlhkostí z vody, která byla použita při stavebních pracích, se najednou nemá přes polystyrenový obklad a těsná okna jak odpařit. To má za následek vlhnutí zařízení uvnitř domu a jeho zkázu. Kovové části předmětů korodují, dřevěné se kroutí a rozkližují, textilie zatuchávají. V horších případech vše dokonce napadne plíseň. Odborníci doporučí větrat a větrat. To se snadno řekne, ale hůře dělá – zvlášť když jste zrovna v práci či vás z venku ruší hluk anebo máte pouze rekreační nemovitost, kam nechcete zvát zloděje otevřenými okny.

Zajistíme spolehlivé řešení na odstranění vlhkosti v domě

SolarVenti nabízí unikátní systém pro zajištění permanentní ventilace vaší nemovitosti, které je založeno na vždy fungujících fyzikálních zákonech. Navíc je zcela nezávislý a nepotřebuje žádný zdroj elektrické energie. Patentovaný systém teplovzdušných panelů pracuje pokaždé, když i jen malinko zasvítí slunce. To umožní proudění čerstvého venkovního teplého vzduchu do vašeho domu, chaty či chalupy. Sluncem předehřátý vzduch, který je vháněn dovnitř za pomoci ventilátoru na sluneční pohon, pak vytlačuje vlhkost z domu. K tomu, aby studený vlhký vzduch z domu odcházel, stačí už jen mikroventilace oken nebo drobné netěsnosti. Plíseň na zdech už nebude mít šanci.

Přečtěte si zkušenosti zákazníků
Často kladené otázky

Průřez a konstrukce panelu SolarVenti

Ušetříte peníze i starosti

Odvlhčení a odvětrání domu zlepší jeho vnitřní klima a umožní zkrátit topnou sezonu. Instalací systému SolarVenti tak uspoříte nejen za vytápění a za nejrůznější odvlhčovače, ale také za výměnu vnitřního zařízení, které by vlhkost zničila. Mají-li jednotlivé části vašeho domu odlišné klima – např. studené přízemí a suché teplé podkroví, kde se v létě tzv. „nedá vydržet“, lze systém doplnit i o chladicí ventilátor, který se postará o pasivní klimatizaci. Výhodou systému SolarVenti je bezúdržbovost – jakmile jej jednou instalujete, o více se již nestaráte.

Trápí vás vlhkost v domě nebo na chalupě?
Napište nám, máme pro vás spolehlivé a zaručené řešení


Máte dotazy? Rádi Vám poradíme